Jedyny taki na rynku

System FRESPO usprawni Twoje działania przy organizowaniu rozgrywek i treningów sportowych. Uwolnisz się od pytań, maili, arkuszy kalkulacyjnych, aktualizacji stron. Szybko skonfigurujesz tabele, harmonogramy, listy zgłoszeń, które automatycznie pojawią się na dedykowanych stronach i będą zawsze aktualne.
Nasz system może zastąpić albo uzupełnić Twoją główną stronę internetową.

Nowoczesne ligi i turnieje

Uzupełnij proste formularze, a komplet stron z rozgrywkami opublikuje się automatyczniez i zaangażowanie społeczności sportowej wzrośnie.

Elastyczne zgłoszenia

Dostosuj formularze zapisów do potrzeb wydarzenia uwzględniając dowolne wymagane pola, pilnowanie limitów i kolejności zgłoszeń, płatności i karnety

Prosta obsługa

Wszystkie strony w serwisie aktualizują się automatycznie po wpisaniu wyniku i/lub statystyk.

5/5
„Znakomity program, który w prosty sposób pomaga w prowadzeniu rozgrywek ligowych. Prosta, intuicyjna obsługa, zarówno dla organizatora, jak i dla sędziów, którzy mogą wpisywać wyniki nawet przez telefon zaraz po zakończeniu spotkania. W przypadku planowania harmonogramów lig czy turniejów, system sam układa kolejność spotkań (tabele bergera, brazylijki), które można w każdej chwili edytować. Zmiana drużyn, terminów czy miejsc nie stanowi żadnego problemu. Duża oszczędność czasu przy ustalaniu klasyfikacji końcowych, które system układa według wybranego wcześniej klucza (duże punkty, małe punkty, stosunek setów, małych punktów, wygrane, przegrane itp.). Mnogość opcji, przy bardzo intuicyjnym interfejsie. W przypadku pytań czy problemów błyskawiczne i bezproblemowe wsparcie techniczne - zawsze otwarte na nowe rozwiązania. Produkt godny polecenia!”
Organizator pomorskich lig juniorskich i seniorskich.
Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej
5/5
„Frespo jest naszym niezastąpionym pomocnikiem, który od wielu miesięcy wspiera nas, jako organizatorów siatkarskich rozgrywek ligowych, turniejów i otwartych treningów. Zapisy stały się bardzo proste. Nawet w przypadku rozgrywek ligowych z udziałem 30 drużyn, gdzie lista zawodników podlega wielokrotnym zmianom w trakcie sezonu, nie ma już trudności, to jedynie formalność. Aby dopełnić całości, Frespo dostarcza również terminarze, tabele, statystyki meczowe, ligę typera, regulaminy i wiele innych funkcji. Wszystko w jednym miejscu. To sprawia, że nasze rozgrywki stają się atrakcyjne nie tylko dla samych zawodników, ale także dla ich oddanych kibiców! Nie trać cennego czasu na żmudne tabelki, dziesiątki maili czy męczące telefony. Pozwól sobie na skupienie na tym, co naprawdę ważne. Frespo załatwi resztę. Polecamy!”
Organizator ALSR i PALPS
Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe
Turnieje i ligi

Rozgrywki na wyższym poziomie

Czasy papierków i excela właśnie minęły. System wspiera turnieje i ligi, systemy pucharowe, brazylijskie i grupowe. Możesz tworzyć różne etapy w tych samych rozgrywkach. Możesz zarządzać kreatorem tabel i algorytmem rankingu. Jeśli połączysz turnieje w serie, to system sam automatycznie przygotuje klasyfikacje generalne i indywidualne.

Jeśli powiążesz to z automatycznymi zapisami, które również udostępniamy, to cały proces obsłużysz w jednej prostej aplikacji.

Szybko i sprawnie obsłużysz wszystkie swoje rozgrywki takie jak ligi, turnieje i serie turniejów.

Statystyki

Statystyki na urządzeniu mobilnym

Oddeleguj wprowadzanie wyniku i statystyk podczas trwania spotkania dowolnemu użytkownikowi, a każdy będzie mógł śledzić przebieg na bieżąco.

Synchronizacją tabel, klasyfikacji, stron drużyn i zawodników zajmie się system.

Treningi i wydarzenia

Pełna kontrola nad zgłoszeniami

Chcesz zorganizować wydarzenie sportowe lub trening, ale duża ilość formalności przy zapisach Cię przytłacza? Wiemy, że zgłoszenia bywają uciążliwe. Skorzystaj z naszego systemu zapisów, który gwarantuje pełną automatyzację. Szybko i bezproblemowo zbierzesz zgłoszenia na wydarzenia sportowe cykliczne i jednorazowe, otwarte i zamknięte.

Co zyskasz korzystając z naszych prostych i elastycznych zapisów?

To, co dzisiaj liczy się najbardziej, czyli czas i spokój. Zapomnij o pilnowaniu płatności, limitów, kolejności zgłoszeń czy marnowaniu czasu na zbieranie danych zawodników.

Frespo pozwoli Ci błyskawicznie zrobić zapisy na:

  1. Treningi
  2. Turnieje
  3. Ligi
  4. Obozy
  5. Jednorazowe i cykliczne wydarzenia
pl_PLPolish