• +508 696 882
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REZERWACJE INTERNETOWE
ON-LINE

dla
KLUBÓW SPORTOWYCH

Profesjonalne kalendarze rezerwacji

zarządczy pulpit dla klubu i sportowca
dostęp w trybie 24 / 7
notyfikacje i statystyki
integracja kalendarza ze stroną klubu

Czytaj więcej

Wydarzenia

Prowadź zapisy na turnieje, meetingi, zawody sportowe. Wykorzystaj elastyczny formularz rezerwacji, definiuj dowolne pola, publikuj regulaminy i zdjęcia.

Obiekty

Korty tenisowe, squashowe, badbintonowe, areny do paintball'a, tory wyścigowe i wiele innych. Przygotuj kalendarz rejestracji, a sportowcy będą zapisywali się sami.

Zajęcia

Zapisy na fitness, taniec, treningi piłki nożnej i inne cykliczne zajęcia od teraz możesz zautomatyzować. Określ terminy, godziny, limity, a resztę zostaw swoim klientom.

Zaoferuj swoim klientom innowacyjne zapisy sportowe,
monitoruj obłożenie, analizuj statystyki!


OD TERAZ ZAPISY BĘDĄ TRWAŁY

0/7

Widget na stronę klubu

Możesz wstawić do swojej strony internetowej fragment kodu HTML, który spowoduje, że kalendarz rezerwacji obiektów sportowych pojawi się bezpośrednio na niej. Wygenerowany kalendarz zaadaptuje się do motywu strony, a dodatkowo Twój administrator będzie mógł wprowadzić inne zmiany w wyglądzie kalendarza.

Panel klubu w naszym serwisie

FRESPO udostępnia klubom sportowym dedykowany panel, gdzie konfiguruje się formularze zapisów na wydarzenia, zajęcia oraz obiekty. Sportowiec natomiat otrzymuje panel pozwalający na dokonanie zapisów, ich przegląd i anulowanie.

Aplikacja mobilna

Twoi klienci będą mogli dokonywać zapisów na obiekty sportowe poprzez wygodną aplikację mobilną za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego. 

CO INNI O NAS MYŚLĄ

DZIĘKI NAM ZYSKASZ

Elastyczne zapisy
Możesz zdefiniować przyjazny kalendarz rezerwacji dla obiektów sportowych lub formularz zapisów dla wydarzeń i zajęć, które dostępne będą w naszym serwisie lub bezpośrednio na Twojej stronie.
Dostęp 24/7
Wygodny panel zarządczy
Notyfikacje i alarmy
Historia i statystyki
Automatyczny katalog klientów
Będziesz miał dostęp do katalogu klientów, którzy wcześniej dokonali rezerwacji. 
Bezpieczeństwo danych
Dodatkowa reklama
Brak umowy
Elektroniczne płatności

uwaga KONKURS

Poinformuj Twój ulubiony klub sportowy o naszym serwisie, a następnie wyślij nam wiadomość, któremu klubowi nas poleciłeś. Jeśli klub dokona rejestracji i opłaci abonament, to połowa kwoty wpadnie na Twoje konto.

odlotowa PROMOCJA

Każdy ORLIK i publiczna instytucja sportowa lub rekreacyjna może korzystać z naszego serwisu całkowicie za DARMO. Wystarczy zarejestrować konto, poinformować nas o swoim statusie, a włączymy pełny pakiet na ZAWSZE!
0%
WZROST EFEKTYWNOŚCI

0+
DOKONANE REZERWACJE

0+
ZADOWOLENI UŻYTKOWNICY

0/7
WSPARCIE
© 2016 Frespo. Wszelkie prawa zastrzeżone.