• +508 696 882
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Funkcje dla klubu

Chcemy, aby nasze narzędzia pomagały klubom sportowych w zarządzaniu wszelkimi zapisami sportowymi.

Obiekty sportowe

Korty tenisowe, squash, badminton, paintball, tory gokartowe i wszystkie inne obiekty sportowe, dla których można przygotować szczegółowy kalendarz rezerwacji.

Regularne zajęcia

Fitness, taniec, regularne treningi piłki nożnej i inne cykliczne zajęcia sportowe z wyprzedzonymi zapisami internetowymi uwzględniającymi limity zgłoszeń.

Wydarzenia sportowe

Zapisy na turnieje, meetingi, zawody sportowe poprzez elastyczne formularze rezerwacji, z wieloma polami, regulaminami, wymagalnością, notatkami itp.

Darmowy pierwszy miesiąc

Teraz możesz testować nasz serwis przez pierwszy miesiąc całkowicie za DARMO. Wystarczy zarejestrować konto klubu. Jeśli nie wystarczy Ci czasu na dokładne sprawdzenie naszych funkcji, wyślij do nas wiadomość, a wydłużymy ten okres.

Zapisy internetowe

Twoi klienci na pewno docenią fakt, że będą mogli dokonywać rezerwacji o każdej porze dnia za pośrednictwem każdego urządzenia podłączonego do internetu. Można zapisywać się poprzez nasz serwis lub na Twojej stronie jeśli skorzystasz z kodu integracji. Na pewno na tym zyskasz!

Zapisy własne

Możesz sam rejestrować zapisy w naszym systemie zamiast na kartkach papieru. Wszystko w jednym miejscu, dostępne całą dobę.

Statystyki i analizy

Dostarczamy Ci podstawowe wskaźniki dotyczące aktywności Twoich klientów. Dowiesz się ilu masz klientów, jak często korzystają z Twoich usług, w jakich godzinch się zapisują. Powiedz nam tylko czego potrzebujesz.

Komentarze do rezerwacji

Po każdej rezerwacji możesz wystawić stosowny komentarz. Pomoże Ci to w przyszłości rozpoznać nierzetelnych klientów.

Wsparcie producenta

W każdym momencie możesz się do nas zgłosić z pytaniem lub uwagą. Z przyjemnością usłyszymy również jakie są Twoje nowe potrzeby. Chcemy tak rozwijać nasz serwis, żebyś był z niego całkowicie zadowolony.

Dostęp 24/7

Dostęp do naszych usług jest możliwy 24 godziny 7 dni w tygodniu, dlatego też zapisy i rezerwacje mogą być dokonywane w dowolnym momencie. Wiesz o tym, że u nas większość obiektów rezerwowana jest wieczorem?

Elektroniczne płatności

Płatności za korzystanie z naszego serwisu dokonywane są poprzez bezpieczene płatności internetowe DOTPAY.

Integracja z Twoją stroną

Udostępniamy zaawansowaną integrację z Twoją stroną. Wystarczy tylko wkleić kawałek kodu do Twojego serwisu, a przejrzysty kalendarz rezerwacji obiektów sportowych wkomponuje się w jego strukturę.

Panel zarządczy

Po zarejestrowaniu otrzymasz panel do zarządzania swoim profilem. Możesz publikować terminy wydarzeń, plan zajęć, kalendarz dostępności obiektów sportowych, a sportowcy uzyskają możliwość zapisów internetowych.

Katalog graczy

Każdy sportowiec dokonujący zapisów ONLINE trafia jednocześnie do Twojej kartoteki, dzięki czemu budujesz katalog swoich klientów i śledzisz ich aktywność w Twoim klubie. Na pewno pozwoli to jeszcze polepszyć jakość Twoich usług.

Notyfikacje i alarmy

Nasz system powiadomień i alertów, spowoduje, że żaden sportowiec nie zapomni o rezerwacji, a Ty zawsze będziesz informowany o nowych zapisach.

Pełna historia zapisów

W naszym serwisie przechowujemy całą historię zapisów dokonywanch na Twoim profilu, dzięki czemu w każdym momencie możesz zobaczyć, kto, kiedy i gdzie dokonał rezerwacji.

Reklama na Facebook

Jeśli wykupisz pakiet komercyjny, to opublikujemy o Tobie post na naszym profilu Facebook. Dodatkowo każde interesujące i organizowane przez Ciebie wydarzenie sportowe również będzie promowane - napisz nam tylko o nim.

Brak umowy

Nie wiążemy się żadną umową, nie jesteś zobowiązany do żadnych stałych opłat. Opłacasz abonament kiedy chcesz. Możesz go wykupić na różne zakresy czasu.

Eksport do EXCEL'a

Możesz eksportować listy zgłoszeń do formatu EXCEL'a i dowolnie je modyfikować czy dystrybuować. 
© 2016 Frespo. Wszelkie prawa zastrzeżone.