• +508 696 882
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezerwacje internetowe - same zalety

Przeczytaj, a może stwierdzisz, że jest to rozwiązanie własnie dla Twojego klubu!
Nie trać czasu na odbieranie telefonów
Jak często zdarza się, że Twój telefon dzwoni akurat wtedy, gdy nie możesz go odbrać? Najczęściej z tego powodu po prostu tracisz klienta lub tylko rezerwację. Jeśli skorzystasz z naszego serwisu i wdrożysz u siebie rezerwacje ON-LINE, dostęp do kalendarza rezerwacji obiektu będzie publiczny i dostępny całą dobę. Ty będziesz tylko przeglądał rejestr złożonych rezerwacji.
Zredukuj do minimum liczbę osób zapominających o rezerwacji
Wiele rezerwacji nie dochodzi do skutku, gdyż osoby rezerwujące po prostu zapominają o tym fakcie. Jeśli gracz dokona rezerwacji przez nasz serwis, otrzyma powiadomienie z przypomnieniem. Jeśli mimo to, nie stawi się na wyznaczony termin, będziesz mógł to odnotować lub nawet wystawić graczowi adekwatny komentarz, dzięki czemu w przyszłości nie dojdzie do podobnej sytuacji.
Zmniejsz koszty prowadzenia recepcji
Osoby rezerwują obiekty samodzielnie, bez potrzeby dzwonienia do Ciebie, czy kontaktu z recepcją. Koszt wirtualnych rezerwacji jest o wiele mniejszy niż koszt utrzymania standardowej metody rezerwacji i co ważne, rezerwacje są możliwe przez 24 godziny na dobę, a nie tylko przez 8.
Pomyśl o swoich klientach i ułatw im rezerwację
Twoi klienci na pewno też ucieszą się z możliwości rezerwacji ON-LINE, gdyż w każdym momencie będą mogli sprawdzić dostępność obiektów i zarezerwować je nawet z dużym wyprzedzeniem. Otrzymają również swój własny rejestr rezerwacji odbytych i przyszłych, dzięki czemu łatwo zorientują się co, kiedy i gdzie.

Jak można się zapisywać?

Oferujemy dwie metody zapisów, obie działające jednocześnie!
PANEL ZAPISÓW
Panel zapisów to część naszej aplikacji. Każdy klub ma swój własny panel do zarządzania zapisami i drugi udostępniany sportowcom do zapisywania się na obiekty, wydarzenia i zajęcia.
KOD INTEGRACYJNY
Jeśli wkleisz specjalny kod do swojej strony internetowej, to nowoczesny kalendarz rezerwacji obiektów sportowych wkomponuje się w jej wygląd, jakby był jej stałą częścią.
© 2016 Frespo. Wszelkie prawa zastrzeżone.