• +508 696 882
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

F R E S P O - co to takiego?

Frespo to nowy interaktywny katalog sportowo - rekreacyjny, który skupia społeczność organizatorów - podmiotów propagujących sportowy tryb życia, oraz sportowców - osób które aktywnie spędzają czas. Jeśli więc należysz do jednej z tych grup, to zapoznaj się z naszą ofertą.


Kluby sportowe

Prowadzisz działalność sportowo-rekreacyjną?

Zarejestruj swój profil w naszym serwisie. Publikuj i promuj informacje odnośnie organizowanych wydarzeń i zajęć, udostępniaj obiekty i kalendarze ich rezerwacji, prowadź elektroniczne zapisy. Nawet jeśli nie chcesz korzystać z zaawansowanych funkcji naszego serwisu, zarejestruj się by zostawić swoje dane w miejsu, które odwiedza wielu Twoich potencjalnych klientów.

Szukasz ciekawych miejsc gdzie można aktywnie spędzić czas?

Znalazłeś właściwy katalog, gdzie na bieżąco aktualizujemy bazę podmiotów sportowo-rekreacyjnych. Jeśli znasz nowe miejsca, to dodaj je do naszego serwisu.

Obiekty sportowe

Szukasz ciekawego obiektu?

Znajdź interesujący Cię obiekt sportowy lub rekreacyjny. Zarezerwuj go ON-LINE i nie martw się o wolne miejsca i terminy!

Udostępniasz obiekty?

Zarejestruj swój profil i publikuj o nich informacje. Dzięki możliwości rezerwacji ON-LINE możesz zapomnieć o ciągłych telefonach... Twój kalendarz rezerwacji zapełni się sam!

Wydarzenia sportowe

Jesteś spragniony sportowych wyzwań?

Serwis pozwoli znaleźć wydarzenia, które z powodzeniem pozwolą Ci na odrobine relaksu lub sprawdzenie się w sportowej atmosferze. Nie musisz się logować, po prostu skorzystać z wyszukiwania.

Organizujesz wydarzenia?

Zarejestruj swój profil i publikuj informacje o nadchodzących wydarzeniach. Dzięki temu spotkasz się z większym zainteresowaniem i frekwencją. Możesz również włączyć opcję zapisów ON-LINE.

Zajęcia sportowe

Chcesz wypełnić swój czas wolny?

Odszukaj zajęcia, które Cię zainteresują i fizycznie zaabsorbują. Już od dziś uczestnicz w cyklicznych spotkaniach, na których odprężysz się i zapomnisz o bieżących sprawach! 

Prowadzisz interesujące zajęcia?

Zarejestruj swój profil i publikuj o nich informacje. Na pewno znajdziesz szerszą grupę stałych uczestników

© 2016 Frespo. Wszelkie prawa zastrzeżone.