Trwa nawiązywanie połączenia...
Trwa nawiązywanie połączenia...
Trwa nawiązywanie połączenia...
Konto gracza zakładane jest w przypadku dokonywania rezerwacji na wydarzenie sportowe. Konto gracza pozwala na zarządzanie swoimi rezerwacjami w zakresie:
Opłaty za serwis są pobierane wyłącznie w przypadku, gdy korzystasz z formularzy zgłoszeń powiązanych z płatnościami internetowymi.
Jeśli korzystasz z formularzy zgłoszeń, ale za swoje wydarzenia rozliczasz się bez wykorzystania naszych płatności internetowych albo zarządzasz tylko rozgrywkami sportowymi, to nic nie płacisz.
Konto klubu zakładane jest przez kluby, profesjonalnych organizatorów sportowych i każdego amatora, który chce publikować informacje o wydarzeniach i rozgrywkach sportowych. Konto to pozwala też na tworzenie formularzy rezerwacji, otrzymywanie płatności internetowych.
Formularze zgłoszeń są powiązane z płatnościami internetowymi. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, gracz zostanie przekierowany na stronę płatności (TPAY lub PayByNet), z poziomu której realizowana jest bezpieczna płatność internetowa.
Skontaktuj się z nami i poinformuj, z którego operatora korzystasz.
Jesteśmy zintegrowani z płatnościami TPAY oraz PayByNet. Od Ciebie zależy, którą opcję wybierasz. Skontaktuj się z nami a podpowiemy, która opcja będzie dla Ciebie lepsza. Na stronie z cennikiem znajduje się krótkie porównanie.
Możesz wykorzystać jednego z dwóch operatorów płatności TPAY lub PAYBYNET. TPAY wymaga posiadania pośredniego konta płatności u operatora, natomiast PAYBYNET to system płatności bezpośrednich na Twój rachunek bankowy.
W celu uruchomienia płatności internetowych należy:
Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci warunki z niższym oprocentowaniem.
Po założeniu konta klubu, uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego gdzie w module Płatności podasz wymagane parametry.
Tworzysz turniej lub ligę, przypisujesz drużyny i zawodników, definiujesz etapy (np. eliminacje, faza zasadnicza i playoff). Poszczególne i niezależne turnieje można grupować w serie i tworzyć klasyfikacje generalne drużynowe oraz indywidualne. W każdych rozgrywkach można wprowadzać dowolne statystyki zawodników i publikować ich rankingi. Wyniki spotkań i statystyki mogą być wprowadzane w trybie ONLINE na urządzeniu mobilnym przez dedykowaną i responsywną stronę.
Jeśli wygenerujesz rozgrywki z wcześniej utworzonego formularza zgłoszeń, to listy drużyn i zawodników mogą być wprowadzane przez samych kapitanów.
Rozgrywki mogą być powiązane z odpowiednim formularzem zgłoszeń z modułu zapisów, w wyniku czego lista drużyn i graczy może być automatycznie przypisywana i zarządzana przez osobę zgłaszającą. Możesz automatycznie wygenerować harmonogram spotkań z uwzględnieniem pożądanej liczby meczy z tą samą drużyną. Tabela przelicza się zawsze automatycznie po zapisaniu wyniku meczu.
W celu wprowadzania statystyk graczy należy dodać typy gromadzonych statystyk w rozgrywkach. Każde rozgrywki mogą mieć swoją własną i niezależną pulę statystyk, która definiowana jest w Ustawieniach dodatkowych rozgrywek. Należy określić, czy statystyka ma wpływ na wynik meczu (np. w siatkówce atak, as, blok a w piłce nożnej zdobyte bramki), a także czy ma być dodatkowo prezentowana w postaci odrębnego rankingu.
Po przypisaniu typów statystyk w rozgrywkach, kolejnym krokiem jest wprowadzanie statystyk. Dokonuje się tego w specjalnym formularzu zwanym Protokołem meczu. Formularz ten pozwala na bieżące wprowadzanie różnych informacji podczas przebiegu meczu takich jak:
Dostęp do tego formularza uzyskuje się z poziomu karty meczu dostępnej na profilu rozgrywek. Każdy administrator klubu lub inny użytkownik w roli statystyka ma do niego dostęp po kliknięciu przycisku Protokół meczowy.
Ten formularz dostosowany jest do wszystkich urządzeń mobilnych i jego podstawowym celem jest łatwe rejestrowanie zdarzeń z przebiegu meczu w trybie ONLINE.
W przypadku zgłoszeń cyklicznych możesz uruchomić opcję zakupu karnetu na określoną liczbę wejść i na wskazane wydarzenia/treningi. Twój klient raz kupi karnet, a następnie będzie go rozliczał z kolejnym zgłoszeniami.
Tworzysz formularz rezerwacji i udostępniasz go w postaci atrakcyjnej strony internetowej. Możesz publikować dowolne treści, zdjęcia, terminy, dane kontaktowe. W formularzu umieszczasz dowolne pola i określasz ich typ oraz czy są wymagane. Dodatkowo określasz limity zgłoszeń oraz opcjonalnie umożliwiasz zapisanie się na listę rezerwową.
Proces zgłoszeń może być etapowy o czym informują właściwe statusy. Jeśli na to pozwolisz, to klient może dokonywać aktualizacji zgłoszenia.
Wszystkie zgłoszenia trafiają do przejrzystego rejestru w aplikacji.