Postaramy się wyjaśnić o co tu chodzi...

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Ciebie pytanie, to napisz do nas, a uzupełnimy braki :)

Konta

W serwisie istnieją dwa rodzaje kont:

  1. Konto klubu - zakładane jest przez te osoby, które występują w roli organizatorów sportowych,  czyli zarządzają wydarzeniami i rozgrywkami sportowymi. To konto pozwala na publikację formularzy rezerwacji, poprzez które gracze zapisują się na wydarzenia.
  2. Konto gracza - zakładane jest przez graczy, którzy zapisują się na publikowane przez klub/organizatora wydarzenia sportowe.

Konto gracza zakładane jest w przypadku dokonywania rezerwacji na wydarzenie sportowe. Konto gracza pozwala na zarządzanie swoimi rezerwacjami w zakresie:

  • podgląd wszystkich swoich rezerwacji
  • anulowanie rezerwacji
  • dokonywanie płatności 

Konto klubu zakładane jest przez kluby, profesjonalnych organizatorów sportowych i każdego amatora, który chce publikować informacje o wydarzeniach i rozgrywkach sportowych. Konto to pozwala też na tworzenie formularzy rezerwacji, otrzymywanie płatności internetowych.

Płatności

Formularze rezerwacji są powiązane z płatnościami internetowymi. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, gracz zostanie przekierowany na stronę płatności TPAY, z poziomu której realizowana jest bezpieczna płatność internetowa. Płatności trafiają bezpośrednio na konto TPAY klubu z pominięciem pośrednictwa FRESPO.

W celu uruchomienia płatności internetowych należy:

  1. posiadać konto w serwisie TPAY
  2. w panelu administracyjnym w sekcji Dane klubu uzupełnić dane do integracji z TPAY
  3. przesłać 1 płatność testową na kwotę 1 zł w celu zweryfikowania poprawności integracji
  4. wybrać wydarzenie sportowe, podać koszt i ustawić znacznik dla płatności internetowych
Nic straconego. Konto możesz szybko i sprawnie założyć bezpośrednio przez stronę https://tpay.com. Jeśli jesteś zainteresowany najniższym oprocentowaniem przelewów, skontaktuj się z nami a zaproponujemy Ci niższą prowizję niż standardowa.

Skontaktuj się z nami i poinformuj, z którego operatora korzystasz.