Trwa nawiązywanie połączenia...

Trwa nawiązywanie połączenia...

Trwa nawiązywanie połączenia...

najcześciej zadawane pytania

F.A.Q.s

Masz jakieś wątpliwości? W tym miejscu postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, to skontaktuj się z nami, a na pewno taką udzielimy.

Konta

Do czego służy konto gracza?

Konto gracza zakładane jest w przypadku dokonywania rezerwacji na wydarzenie sportowe. Konto gracza pozwala na zarządzanie swoimi rezerwacjami w zakresie:

 • podgląd wszystkich swoich rezerwacji
 • anulowanie rezerwacji
 • dokonywanie płatności 

Opłaty za serwis?

Opłaty za serwis są pobierane wyłącznie w przypadku, gdy korzystasz z formularzy zgłoszeń powiązanych z płatnościami internetowymi.

Jeśli korzystasz z formularzy zgłoszeń, ale za swoje wydarzenia rozliczasz się bez wykorzystania naszych płatności internetowych albo zarządzasz tylko rozgrywkami sportowymi, to nic nie płacisz.

Do czego służy konto klubu?

Konto klubu zakładane jest przez kluby, profesjonalnych organizatorów sportowych i każdego amatora, który chce publikować informacje o wydarzeniach i rozgrywkach sportowych. Konto to pozwala też na tworzenie formularzy rezerwacji, otrzymywanie płatności internetowych.


Płatności

Jak działają płatności internetowe?

Formularze zgłoszeń są powiązane z płatnościami internetowymi. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, gracz zostanie przekierowany na stronę płatności (TPAY lub PayByNet), z poziomu której realizowana jest bezpieczna płatność internetowa.

Obsługuje mnie inny operator płatności, czy mogę go użyć?

Skontaktuj się z nami i poinformuj, z którego operatora korzystasz.

Nie mam płatności elektronicznych, jak je założyć?

Jesteśmy zintegrowani z płatnościami TPAY oraz PayByNet. Od Ciebie zależy, którą opcję wybierasz. Skontaktuj się z nami a podpowiemy, która opcja będzie dla Ciebie lepsza. Na stronie z cennikiem znajduje się krótkie porównanie.

TPAY czy PAYBYNET

Możesz wykorzystać jednego z dwóch operatorów płatności TPAY lub PAYBYNET. TPAY wymaga posiadania pośredniego konta płatności u operatora, natomiast PAYBYNET to system płatności bezpośrednich na Twój rachunek bankowy.

Co zrobić, żeby uruchomić płatności w serwisie?

W celu uruchomienia płatności internetowych należy:

 1. posiadać konto w serwisie TPAY lub przesłać nam numer rachunku bankowego w celu uruchomienia płatności bezpośrednich PayByNet.
 2. w obu przypadkach będzie trzeba wykonać płatność testową na kwotę 1 zł
 3. w przypadku poprawnego wykonania testu, można uruchomić zgłoszenia z płatnościami internetowymi.

Chciałbym konto TPAY

Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci warunki z niższym oprocentowaniem.

Jak skonfigurować płatności

Po założeniu konta klubu, uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego gdzie w module Płatności podasz wymagane parametry.


Rozgrywki

Jak to działa?

Tworzysz turniej lub ligę, przypisujesz drużyny i zawodników, definiujesz etapy (np. eliminacje, faza zasadnicza i playoff). Poszczególne i niezależne turnieje można grupować w serie i tworzyć klasyfikacje generalne drużynowe oraz indywidualne. W każdych rozgrywkach można wprowadzać dowolne statystyki zawodników i publikować ich rankingi. Wyniki spotkań i statystyki mogą być wprowadzane w trybie ONLINE na urządzeniu mobilnym przez dedykowaną i responsywną stronę.


Jeśli wygenerujesz rozgrywki z wcześniej utworzonego formularza zgłoszeń, to listy drużyn i zawodników mogą być wprowadzane przez samych kapitanów.

Automatyzacja rozgrywek?

Rozgrywki mogą być powiązane z odpowiednim formularzem zgłoszeń z modułu zapisów, w wyniku czego lista drużyn i graczy może być automatycznie przypisywana i zarządzana przez osobę zgłaszającą. Możesz automatycznie wygenerować harmonogram spotkań z uwzględnieniem pożądanej liczby meczy z tą samą drużyną. Tabela przelicza się zawsze automatycznie po zapisaniu wyniku meczu.

Jak wprowadzać statystyki

W celu wprowadzania statystyk graczy należy dodać typy gromadzonych statystyk w rozgrywkach. Każde rozgrywki mogą mieć swoją własną i niezależną pulę statystyk, która definiowana jest w Ustawieniach dodatkowych rozgrywek. Należy określić, czy statystyka ma wpływ na wynik meczu (np. w siatkówce atak, as, blok a w piłce nożnej zdobyte bramki), a także czy ma być dodatkowo prezentowana w postaci odrębnego rankingu.

Po przypisaniu typów statystyk w rozgrywkach, kolejnym krokiem jest wprowadzanie statystyk. Dokonuje się tego w specjalnym formularzu zwanym Protokołem meczu. Formularz ten pozwala na bieżące wprowadzanie różnych informacji podczas przebiegu meczu takich jak:

 • określanie, który zawodnik drużyny grał w meczu
 • określanie kapitana, MVP, przypisywanie numerów koszulek
 • statystyki graczy
 • wyniki poszczególnych partii meczu
 • opis tekstowy meczu
 • linki do transmisji


Dostęp do tego formularza uzyskuje się z poziomu karty meczu dostępnej na profilu rozgrywek. Każdy administrator klubu lub inny użytkownik w roli statystyka ma do niego dostęp po kliknięciu przycisku Protokół meczowy.

Ten formularz dostosowany jest do wszystkich urządzeń mobilnych i jego podstawowym celem jest łatwe rejestrowanie zdarzeń z przebiegu meczu w trybie ONLINE.


Zgłoszenia

Karnety

W przypadku zgłoszeń cyklicznych możesz uruchomić opcję zakupu karnetu na określoną liczbę wejść i na wskazane wydarzenia/treningi. Twój klient raz kupi karnet, a następnie będzie go rozliczał z kolejnym zgłoszeniami.

Jak to działa?

Tworzysz formularz rezerwacji i udostępniasz go w postaci atrakcyjnej strony internetowej. Możesz publikować dowolne treści, zdjęcia, terminy, dane kontaktowe. W formularzu umieszczasz dowolne pola i określasz ich typ oraz czy są wymagane. Dodatkowo określasz limity zgłoszeń oraz opcjonalnie umożliwiasz zapisanie się na listę rezerwową.

Proces zgłoszeń może być etapowy o czym informują właściwe statusy. Jeśli na to pozwolisz, to klient może dokonywać aktualizacji zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia trafiają do przejrzystego rejestru w aplikacji.